Dekoracja miejsc w przedszkolu nr 267 w Iżewsku

Wczoraj otrzymaliśmy list od Olgi Zakharowej, nauczycielki z przedszkola nr 267 w Iżewsku. Oczywiście pamiętasz, jakie cudowne rzeźby ze śniegu wykonali nauczyciele zeszłej zimy i jakie wyroby edukacyjne wykonane z plastiku zostały wysłane na naszą konkurencję. A teraz - nowa praca: Materiały ogrodnicze dla majsterkowiczów, którymi nauczyciele ozdobili strony dzieci własnymi rękami. Myślę, że te zdjęcia przydadzą się do dekoracji witryny i budynków, a nawet zainspirowania nowych fantazji..

Rzemiosło do dekoracji witryny przedszkolnej

„Wysyłam zdjęcie z naszymi„ arcydziełami ”. Tego lata nasze przedszkole pracuje nad projektem poświęconym roku literatury, więc Fairy Tale Corner jest obecny na naszych stronach.

Nasi wychowawcy według wieku dzieci zapoznali dzieci z bohaterami baśni. Użyto różnych materiałów: plastikowych butelek, pianki, izolonu, krążków, zepsutych zabawek, majonezowych kapsli, słoików, butelek i wielu innych. Działki dla przedszkolaków DIY to nasza dobra tradycja. Chcemy udostępnić Ci zdjęcia naszych rzemiosł.

Nauczyciele przygotowują cały projekt w ciągu roku szkolnego, aby wykorzystać go do pracy z dziećmi w letnim sezonie zdrowia. Wiele rękodzieła jest wytwarzanych przez rodziców zainteresowanych i kreatywnych, którzy są w każdej grupie..

Żółw szylkretowy do dekoracji strony.

Żółw z plastikowej butelki, grupa nr 2 naszego przedszkola:

Zebra i żyrafa z opon w przedszkolu:

Maszyna (model lakierowanych opon):

Bociany, grupa nr 2:

Atrybuty gier na wolnym powietrzu, grupa nr 4:

Wystawa prac „Ręce tatusia nie znudzą się” - pomysły rodziców.

Glukhova Larisa Vladimirovna, gr. Nr 4 - zrób to sam dekoracja werandy przedszkolnej.

Calineczka, grupa nr 2:

„Gęsi-łabędzie”, pedagog Belova Svetlana Borisovna:

Do gier sportowych (większa mata tutaj)

Żyrafa z butelek i łyżek, grupa nr 2, opiekun Kochurova Galina Vladimirovna:

Wizualne wytyczne dla niemowląt - są używane w pracy z małymi dziećmi (wymyśliliśmy opcję Parasol, na której wiszą wielokolorowe motyle, przyciągają uwagę dzieci.) Na przykład w grupach zawieszaj na linach piłki w różnych kolorach. A w sklepach są też „wizualne punkty orientacyjne”, wciąż są to muzyczne, takie jak „karuzele”, są zawieszone nad łóżkiem dziecka. Rozwijają stabilną fiksację wizualną, służą do wzmocnienia mięśni oczu, a kolory są ustalane po drodze..

„Gingerbread Man”:

„Czerwony Kapturek”, gr. Nr 4. Pedagog Natfullina Zoya Michajłowna:

Krokodyl z opakowania na jajka:

Dzianina „Chicken Ryaba” (przeprowadzana na ulicy przy ładnej pogodzie :))

Osioł Kłapouchy:

Silnik:

Samolot jest wykonany z pudełka, wklejonego tapetą:

Sowa z butelek i dysków, grupa nr 2:

Teatr dla dzieci „Masza i Niedźwiedź”, gr. Nr 9:

Szyta markiza do altanki, robótki ręczne nauczycieli grupy nr 9. Wejście:

Widoki z boku:

Markiza do piaskownicy, grupa nr 6:

Trzy małe świnki, grupa nr 9:

 Cudowna robota! Niektórzy nawet nie odważą się nazywać rzemiosła językowego wykonanego z niepotrzebnego materiału, na przykład Donkey Eeyore - po prostu cud! Co za namiot dla altanki! Ile pracy włożono w robienie, klejenie, farbowanie, dzianie, szycie tak wielu różnych rzeczy do dekoracji witryn dla dzieci! Moim zdaniem chłopaki mieli szczęście z nauczycielami.

Teraz wiesz, jak ozdobić stronę w przedszkolu. Jeśli masz także zdjęcia - wyślij, z przyjemnością opublikujemy.

Zobacz nowe prace nauczycieli przedszkola nr 267 tutaj.